Kontakt oss

Ansatte ved NKAS telefoner

Energiutredninger
 

 
Brukerinformasjon for Din Side
 

Nesset Kraft AS
Kråkholmvegen 22
6460 Eidsvåg
Tlf 71 23 16 00
Fax 71 23 16 01
Epost: post@nessetkraft.no

 

Kontakt oss:

Åpningstid 07:30 - 15:00 mandag - fredag


Nesset Kraft AS:
 


Sentralbord telefon 71 23 16 00 post@nessetkraft.no

   
Vakttelefon (etter kl 15:00) 71 23 16 00 post@nessetkraft.no 



Daglig leder:

Arild Flåhammer 41 46 46 58 arild@nessetkraft.no



Abonnements- og økonomiavdeling:
Bestilling/avbestilling av strøm og spørsmål vedrørende strømregningen
post@nessetkraft.no




Olaf Andre Eide
Avdelingsleder
 
97 15 02 13 olaf@nessetkraft.no
Stian Sagli 930 51 770 stian@nessetkraft.no
Monica Haugen Kalset 90 77 90 91 monica@nessetkraft.no
Kari Rød 97 59 93 80 kari@nessetkraft.no
Abonnementsavdelingen
post@nessetkraft.no



Energi kjøp og salg:

           


Olaf Andre Eide

Driftsavdelingen:
97 15 02 13 olaf@nessetkraft.no
Byggestrøm/gatelys/ny nettilknytning/ombygging/kabelpåvisning

Arnt Vidar Bruseth
Avdelingsleder
 
48 99 62 01 
arnt@nessetkraft.no
Bjørn Nauste
Overmontør
95 11 29 17  bjorn@nessetkraft.no



Det lokale eltilsyn/ENØK/jordfeil:
Marta Eunice Perez 95 12 37 76  marta@nessetkraft.no

   
Kraftproduksjon:
Arnt Vidar Bruseth 48 99 62 01 arnt@nessetkraft.no